jallaiaivar@gmail.com
(+372) 511 4215

Ööbiksaare palkmajad

kes me oleme
ja mis teeme?

Meie ettevõte on spetsialiseerunud palkidest elumajade, suvilate ja abihoonete ehitamisele, mis peaksid vastu põhjamaisele kliimale. Meie eesmärgiks on pakkuda parimat ehitusteenust, olla paindlikud nii projektide kui ka kliendi soovide suhtes.

Ööbiksaare hea nime hoidmiseks anname endist parima, et tagada ehitiste kvaliteet ning klientide igakülgne rahulolu.


ico1

Projekt

projekt teie valikul

Projekt teie valikul – võimalik valida nii tootekataloogis olevate projektide vahel kui ka teeme projekte vastavalt teie soovidele.

Teostus

teeme algusest lõpuni

Palkide koorimine, sobitamine ning kokkupanek. Valime välja sobivaima materjali ning tagame esmaklassilise töökvaliteedi.

Paigaldus

ehitame kuhu vaja

Kõik hooned paigaldatakase teie poolt soovitud asukohta – tööde hulka kuuluvad nii pinnasetööd, vundamendi ehitamine kui ka lõppviimistlus.

 

Teenused

Pakume täisteenust alates hoonete projekteerimisest kuni selle paigaldamiseni.

Kõigile klientidele pakume täisteenust alates hoonete projekteerimisest kuni selle paigaldamiseni.

Täisteenuse tellimisel võidavad mõlemad osapooled – teil on lihtsam saada ülevaadet töö edenemisest ning ei pea muretsema erinevate jooksvate asjade pärast, meie aga saame tagada selle, et töö kvaliteet oleks tasemel. Igale projektile läheneme individuaalselt ja teeme kliendiga koostööd, et palkhoone oleks vastavuses kliendi soovidega.

Ideede saamiseks ja võimalike arhitektuuriliste lahenduste nägemiseks on meil välja pakkuda tootekataloog tüüpmajadega, kuid alati on võimalik tüüpprojekte kohendada vastavalt kliendi soovidele, kuna tihtipeale hoone tulevane asukoht seab ehitisele omad nõudmised.

Pakutavad teenused:

 • Palkmajad
 • Palksaunad
 • Suvilad
 • Lehtlad
 • Kõrvalhooned
 • Vaatetornid
 • Puitpingid ja aiamööbel
 • Laudteed, pakkteed
 • Kraanateenus
 • Kütteklotside müük


Hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust kas e-maili kaudu või helistage meile. E-maili kaudu kontakteerudes lisage palun kirjeldus töö olemusest ja asukohast, et esmase hinnapakkumise koostamine oleks lihtsam.

 Meie missiooniks on aidata soovijatel luua looduslähedane ja hubane kodu, mis oleks mugav ja isikupärane ning millest oleks rõõmu kauaks

— Aivar Jallai, CEO —

Galerii

Kontakt

Ööbiksaare Palkmajad OÜ

Aivar Jallai, CEO
Telefon:
+372 511 4215

E-post:
jallaiaivar@gmail.com

Aadress:
65189 Rusa küla,
Rõuge vald,
Võrumaa

Hinnapakkumiste kohta päringut tehes palun kirjeldage oma soovi võimalikult üksikasjalikult, kuna üksikasjad võimaldavad meil saada parema ülevaate teie soovidest ja sellest lähtuvalt teha täpsem hinnapakkumine.
Tootekataloogiga tutvumiseks tuleb kokku leppida kohtumine.

  captcha

  Back to Top